Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45348
Stary 28.05.2011, 10:43
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Bo ma statystyki lepsze niż gra. Kirm to taki Zieńczuk, jest niezły, ale nie jest to skrzydłowy co robi różnicę. Takich mieliśmy kilku: Kosa, Błaszczu, Uche, Maor. Dlatego moim zdaniem najlepiej by było go teraz sprzedać, bo można spokojnie wyciągnąć za niego 1.5 - 2 mln euro. Taką kasę dlatego też można dostać że jest kadrowiczem.
pozbycie sie Kirma teraz było by głupota. Całe szczęście, że nie Ty decydujesz o tym
Odpowiedz cytując