pawelo84 napisał(a):

|
Bo ma statystyki lepsze niż gra. Kirm to taki Zieńczuk, jest niezły, ale nie jest to skrzydłowy co robi różnicę. Takich mieliśmy kilku: Kosa, Błaszczu, Uche, Maor. Dlatego moim zdaniem najlepiej by było go teraz sprzedać, bo można spokojnie wyciągnąć za niego 1.5 - 2 mln euro. Taką kasę dlatego też można dostać że jest kadrowiczem.
|
pozbycie sie Kirma teraz było by głupota. Całe szczęście, że nie Ty decydujesz o tym
