Kociewiak napisał(a):

dlaczego Kirm za granice? Przeciez kadra musi być mocna, ławka musi tez robić różnice jak wchodzą na boisko. Takie dziwne myślenie niektórych, przyjdzie do nas pomocnik to już Kirma można sprzedać. Panowie spokojnie
|
Bo ma statystyki lepsze niż gra. Kirm to taki Zieńczuk, jest niezły, ale nie jest to skrzydłowy co robi różnicę. Takich mieliśmy kilku: Kosa, Błaszczu, Uche, Maor. Dlatego moim zdaniem najlepiej by było go teraz sprzedać, bo można spokojnie wyciągnąć za niego 1.5 - 2 mln euro. Taką kasę dlatego też można dostać że jest kadrowiczem.