Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45346
Stary 28.05.2011, 10:40
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
dlaczego Kirm za granice? Przeciez kadra musi być mocna, ławka musi tez robić różnice jak wchodzą na boisko. Takie dziwne myślenie niektórych, przyjdzie do nas pomocnik to już Kirma można sprzedać. Panowie spokojnie
Bo ma statystyki lepsze niż gra. Kirm to taki Zieńczuk, jest niezły, ale nie jest to skrzydłowy co robi różnicę. Takich mieliśmy kilku: Kosa, Błaszczu, Uche, Maor. Dlatego moim zdaniem najlepiej by było go teraz sprzedać, bo można spokojnie wyciągnąć za niego 1.5 - 2 mln euro. Taką kasę dlatego też można dostać że jest kadrowiczem.
Odpowiedz cytując