Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22090
Stary 28.05.2011, 10:39
FajQ napisał(a):Wyświetl post
Czy stadion bez otwartej trybuny głównej zostanie dopuszczony do rozegrania eliminacji ligi mistrzów ?
Z eliminacjami nie powinno być problemów przynajmniej do IV rundy. Nie takie stadiony są dopuszczane do eliminacji. Zagrożenia nie ma bo żadne prace na zewnątrz sie już nie toczą, a miejsca dla prasy i TV na pewno sie znajdą wiec nie ma przeciwwskazań przeciw eliminacjom na naszym stadionie. A problem chyba może być w tym że trybuny D, E, F mogą być w końcu zamknięte przez straż pożarną jeśli nie zostanie zainstalowany system oddymiania, a jeśli w końcu się za niego wezmą to pewnie będzie to robione w trakcie eliminacji czyli trybuna wschodnia moze być wówczas zamknięta
Odpowiedz cytując