AYALA napisał(a):

trzeba tez pamiętac że 32 letni zawodnik jest bardziej narazony na kontuzje(mięśnie już nie te) jak np. Boukhari.
W wieku Meliksona by Valckx poszukał zawodników ofensywnych.Tacy zawodnicy w kwiecie wieku najwięcej moga dac Wiśle.
Postawiłbym na Serba ale na reprezentanta U-21 czy w wieku Radovica jak kiedyś Legia ale nie na 32 latka
|
młodziak z takimi umiejętnościami kosztowałby 3-5 mln euro
patrzcie na Garra Dembele; nie ma szans kupić takiego piłkarza do Wisły