|
trzeba tez pamiętac że 32 letni zawodnik jest bardziej narazony na kontuzje(mięśnie już nie te) jak np. Boukhari.
W wieku Meliksona by Valckx poszukał zawodników ofensywnych.Tacy zawodnicy w kwiecie wieku najwięcej moga dac Wiśle.
Postawiłbym na Serba ale na reprezentanta U-21 czy w wieku Radovica jak kiedyś Legia ale nie na 32 latka
Ostatnio edytowane przez AYALA : 28.05.2011 o godz. 10:31.
|