Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45337
Stary 28.05.2011, 10:15
Jestem spokojny że jeśli z nim podpiszą to będzie wzmocnienie. Taki solidny rezerwowy na 30-20 minut, żeby docisnąć rywala. Ten skrót z youtuba pokazuje że ma bardzo duże możliwości techniczne, wrzutka, strzał przegląd pola. Z Meliksonem może sobie nieźle popykać. Dodatkowo doświadczenie za nim przemawia. Stan mówił w ostatnim okienku że chcą graczy ktorzy nie będą się bali mistrzostwa i będą ograni w pucharach. Iliev ma gigantyczne doświadczenie z mocnych lig i z samej LM. W zeszłym roku mocno przyczynił się do wejścia tam Partizana. Generalnie w lidze będzie pewnie siał popłoch. Wiek mnie nie straszy i do Żurawia bym go nie porównywał bo Maciek to ewenement że piłkarz takiej klasy tak zdziadział bez żadnej kontuzji. Ponadto jestem przekonany że typowy napastnik i tak jeden do nas dojdzie.
Odpowiedz cytując