Św. Mikołaj napisał(a):

Serbska liga nie jest silniejsza od naszej
|
jeśli wykładnikiem siły ligi sa występy w pucharach jej przedstawicieli to przypomnij mi ile razy polski klub wystepował w LM w ostatnich latach , a ile klub z Serbii ( i Czarnogóry) ?