riv napisał(a):

|
Cały szkielet Chelsea Londyn w zeszłym sezonie opierał się na zawodnikach ponad 30 letnich i skończyło się to dubletem, także argument wieku nie za bardzo do mnie przemawia. Martwi mnie trochę, że jeżeli podpisze to później na nim nie zarobimy. Mam nadzieje, że sprowadzanie 30 latków na koniec kariery (choćby nie wiem jak byli dobrzy) to nie będzie długoterminowa strategia transferowa w naszym klubie i Valckx jak już zbuduje drużynę 'na teraz' wróci do koncepcji Wisły jako odskoczni.
|
Jeśli mamy awansować do Ligi Mistrzów i ściągnąć nawet samych grajków po trzydziestce, to jak my na nim nie zarobimy? Właśnie gdybyśmy awansowali do LM to zwróci się on nam kilkakrotnie.