Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mila
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5117
Stary 28.05.2011, 09:41
mateo9738 napisał(a):Wyświetl post
Hej, dawniej kupowałem bilety dla znajomych i przy zakupie nie wymagana była ich legitymacja studencka, teraz pisze ze jest wymagana. Mam pytanie czy to jest tylko tak pisze czy faktycznie kolega musi osobiscie przyjechac i kupic (nie ma jaki mi przekazac legitymacji)
Sprawa wyglada tak... jak podajesz Pesel i osoba ma mniej niz 18 lat(tj urodzona w '93 i pozniej) to legitki raczej nie wymagaja... jak ma wiecej to wymagaja bo nie wszyscy powyzej 18 roku to studenci
Odpowiedz cytując