Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45326
Stary 28.05.2011, 09:40
jova napisał(a):Wyświetl post
Czytając posty poniektórych mam wrażenie, że spodziewali się Robinho.
Najlepszy strzelec mistrza ligi silniejszej i bogatszej od naszej. Facet z doświadczeniem w LM, Niemczech i Włoszech, który właśnie rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w karierze, ma przyjść do Wisły za darmo. Czego więcej można chcieć? Jak można go porównać z Żurawskim, który przed przyjściem do Wisły był rezerwowym na Cyprze?
Nosz do cholery, ogarnijcie się.
Serbska liga nie jest silniejsza od naszej
U nich tylko Crvena i Partizan leją wszystkich i w derbach rozstrzygają tytuł mistrzowski
Odpowiedz cytując