Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Matti1231
Member
Od: 06.2010
Skąd: Sucha Beskidzka
Offline
#
22087
28.05.2011, 09:20
xdarek
napisał(a):
Wydaje mi sie, że odpowiedzi jest prosta ale wolę sie upewnic Młyn na Fecie zostaje na G
?
Tak..........
Matti1231
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Matti1231
Znajdź inne posty napisane przez Matti1231