Wyświetl pojedynczy post
Matti1231
Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Sucha Beskidzka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22087
Stary 28.05.2011, 09:20
xdarek napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi sie, że odpowiedzi jest prosta ale wolę sie upewnic Młyn na Fecie zostaje na G?
Tak..........
Odpowiedz cytując