Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22086
Stary 28.05.2011, 09:02
Wydaje mi sie, że odpowiedzi jest prosta ale wolę sie upewnic Młyn na Fecie zostaje na G?
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując