|
W tym roku będzie miał 32 lata. Jakoś nie jestem przekonany co do niego. Jak oglądałem filmik to przypomina mi Dragana Paljicia, tylko, że troszeczkę wolniejszy i bardziej zwrotny. Brak dryblingu, ale za to dobre dośrodkowanie. Obym się mylił i ten zawodnik okazał się dobrym wzmocnieniem.
Ostatnio edytowane przez stalsanok1946 : 28.05.2011 o godz. 09:03.
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|