Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45314
Stary 28.05.2011, 08:51
AYALA napisał(a):Wyświetl post
napastnicy po 30-ce jakoś sie do tej pory nie sprawdzali w Wiśle jak pamiętam.Kryszał,Svitlica,Żuraw w ostatnim roku,Penksa jakoś kariery wielkiej nie zrobili przy R22
Dlatego dobrze, że Iliev to nie napastnik.
Odpowiedz cytując