|
Milczenie podczas meczu z Polonią można zastąpić gwizdkami,wuwuzelami lub innymi trąbkami.Myślę że taka forma protestu będzie ciekawsza chyba każdy z nas pamięta jak oglądało się MŚ w RPA gdy na trybunach były tylko wuwuzele.Jest jeszcze czas żeby zorganizować taką formę protestu.
|