Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4014
Stary 28.05.2011, 08:27
Milczenie podczas meczu z Polonią można zastąpić gwizdkami,wuwuzelami lub innymi trąbkami.Myślę że taka forma protestu będzie ciekawsza chyba każdy z nas pamięta jak oglądało się MŚ w RPA gdy na trybunach były tylko wuwuzele.Jest jeszcze czas żeby zorganizować taką formę protestu.
Odpowiedz cytując