|
Iliev to bardzo ciekawy grajek. Pamiętam go jeszcze z Niemiec gdzie grał dobry sezon i był podstawowym graczem swojego zespołu. Grał wtedy jako lewy pomocnik, ale w Partizanie po odejściu Cleo został podstawowym napastnikiem. Szybki, niezły technicznie, ale przede wszystkim zadziora, co może być bardzo przydatne Wiśle w II i III rundzie el. LM. Co do ilości bramek to nie można brać tego do końca na poważnie, bo taki Partizan ma ogromną przewagę nad resztą ligi i wbił w 29 spotkaniach aż 73 bramki. Dla porównania Wisła wbiła też w 29 meczach tylko 44 bramki. To pokazuje różnicę i łatwość z jaką mógł zdobywać tam bramki.
|