Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45309
Stary 28.05.2011, 07:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
graczy po 30 nikt nie kupuje ( kazdy znajdzie wyjątki ) , dlatego takowi przychodzą za free.


Nie zdziwiłbym się , jeśli w tym okienku przyjdą do nas wyłącznie gracze z kontraktami w ręku , a będzie to nasze najlepsze okienko od lat .
I wcale nie musza to byc pilkarze po 30stce - trzeba tylko wiedziec komu konczy sie kontrakt i gdzie szukac.
Odpowiedz cytując