rozan napisał(a):

|
Zawsze też jest Franek (rocznik 74). Wiek nie ma obecnie aż tak wielkiego znaczenia, choć na zawodniku po 30 trudno jest zarobić (co nie oznacza, że się nie da vide przykład Clebera).
|
graczy po 30 nikt nie kupuje ( kazdy znajdzie wyjątki ) , dlatego takowi przychodzą za free.
Nie zdziwiłbym się , jeśli w tym okienku przyjdą do nas wyłącznie gracze z kontraktami w ręku , a będzie to nasze najlepsze okienko od lat .