Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45301
Stary 28.05.2011, 06:50
Na 90 minut też jest wiadomość o pomocniku Partizana, a 90minut ma wielką sprawdzalność, może coś być na rzeczy
Jak tak patrzę na ten skrót to widzę, że ładnie cisnął bodajże Subotica, a pionkiem to on nie jest.
Ale już wielu zawodników z youtuba było gwiazdamia, a później przyszło rozczarowanie. Stan jednak ma pojęcie o piłce i moze to być ciekawy transfer, z pewnością na ligę

Ten zawodnik gra na lewym skrzydle zazwyczaj, a tam nie mamy konkurencji.

Cytat:
Oby tak było jak piszesz - bo młodzieniaszek już nie jest (rocznik 1979). Żeby nagle nie złapał syndromu Żurawskiego który objawia się brakiem szybkości i startu do piłki
Żuraw ma 35 lat, a ten zawodnik 31. Jak strzelał w serbskiej lidze tyle bramek, które nota bene jest ligą o wiele silniejszą - to w Polsce mógłby powtórzyć wyczyn.
Ostatnio edytowane przez skeba : 28.05.2011 o godz. 07:00.
Odpowiedz cytując