Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45298
Stary 28.05.2011, 03:32
biała gwiazda napisał(a):Wyświetl post
A tak na marginesie jeśli z tym Ilievem jest prawda, to Boguś musi być nieźle zadowolony. Wchodzi Stan do gabinetu bossa, Boguś już myśli:"cholera, w tym roku już nie da rady, trzeba te 2 mln euro na transfery wyłożyć, tyle już było podejść, trzeba kasę wyłożyć", a tu Stan mówi że ma niezłego kozaka i to za darmo bo mu się kontrakt kończy.
Tylko ciekawe, czy my go naprawdę chcemy, czy gość chce więcej kasy od Partizana na nowej umowie Juz wielu menadżerów używało naszego klubu do podbijania stawek, także spokojnie.

Co do obrońców, to ja bym wziął całą trójkę Wasilewski - Baszczyński - Żewłakow. Dwóch ostatnich na stopera, Wasyl na bok. Jakby ktoś się wysypał zawsze można przestawić Wasyla na środek albo Baszcza na bok, a Żewłakow może zagrać i na prawej i na lewej. Na pewno kontrakty tanio by nas nie wyniosły, ale za to zyskalibyśmy trochę spokoju przynajmniej w perspektywie tego sezonu. Czy jest to obrona na LM nie wiem, ale w LE dałaby radę, a w lidze nie byłoby na nią mocnych. No oczywiście trzeba nam jeszcze lewego obrońcy... Dudu?
Odpowiedz cytując