To i ja się pochwalę

ostatnio grałem Uralem Jekaterinburg, ale jakiś problem z save'm był... no więć zacząłęm od nowa w 2 lidze niemieckiej. Szło mi całkiem całkiem. Teraz mam ekipę, która miała wspaniałą passę 88 spotkań bez przegranej. Już niestety przerwana
http://screenshooter.net/4257284/srqgvin
tak to wygląda jak do tego pory.
taktyka:
http://screenshooter.net/4257284/ktmptrx
Skład oczywiście opieram na newgenach [ prawie, bo zostali mi w skłądzie jeszce Kevin i Raamsey, może kojarzycie młogych gniewnych

]
http://screenshooter.net/4257284/ikpwvvx
i co smieszne mam perełke z... Libanu! Uwielbiam takich graczy z "dupianego" kraju:
http://screenshooter.net/4257284/japxpsj <- staty
http://screenshooter.net/4257284/awvralf <- biografia
http://screenshooter.net/4257284/imnxgnp <- jak grał w lidze
Jest on aktualnie najdroższym piłakrzem świata. Trafiłem na niego podczas żmudnego przeszukiwania reprezentacji, w celu znalezienia "fajengo grajka" do zespołu. na początku gry tak robię, teraz już się opieram na samych skautach
http://screenshooter.net/4257284/rjyoayi a to mój najlepszy pomocnik, niestety kontuzjowany...
Co ciekawe mam Radka Mynara w moim sztabie trenerskim, jest z niego kozak
P.S po pierwszym awansie do LM przyszedł bardzo miły inwestor, który wyłożył 40 mln na szkółki młodziezowe, obiekty treningowe, splacil długi i pozwolil mi sie wzmocnic o kilku graczy.