Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5444
Stary 28.05.2011, 01:51
To i ja się pochwalę ostatnio grałem Uralem Jekaterinburg, ale jakiś problem z save'm był... no więć zacząłęm od nowa w 2 lidze niemieckiej. Szło mi całkiem całkiem. Teraz mam ekipę, która miała wspaniałą passę 88 spotkań bez przegranej. Już niestety przerwana

http://screenshooter.net/4257284/srqgvin

tak to wygląda jak do tego pory.

taktyka: http://screenshooter.net/4257284/ktmptrx

Skład oczywiście opieram na newgenach [ prawie, bo zostali mi w skłądzie jeszce Kevin i Raamsey, może kojarzycie młogych gniewnych ]
http://screenshooter.net/4257284/ikpwvvx
i co smieszne mam perełke z... Libanu! Uwielbiam takich graczy z "dupianego" kraju:
http://screenshooter.net/4257284/japxpsj <- staty
http://screenshooter.net/4257284/awvralf <- biografia
http://screenshooter.net/4257284/imnxgnp <- jak grał w lidze
Jest on aktualnie najdroższym piłakrzem świata. Trafiłem na niego podczas żmudnego przeszukiwania reprezentacji, w celu znalezienia "fajengo grajka" do zespołu. na początku gry tak robię, teraz już się opieram na samych skautach

http://screenshooter.net/4257284/rjyoayi a to mój najlepszy pomocnik, niestety kontuzjowany...

Co ciekawe mam Radka Mynara w moim sztabie trenerskim, jest z niego kozak

P.S po pierwszym awansie do LM przyszedł bardzo miły inwestor, który wyłożył 40 mln na szkółki młodziezowe, obiekty treningowe, splacil długi i pozwolil mi sie wzmocnic o kilku graczy.
Powód: P.S
Ostatnio edytowane przez jonaf : 28.05.2011 o godz. 01:53.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując