|
A tak na marginesie jeśli z tym Ilievem jest prawda, to Boguś musi być nieźle zadowolony. Wchodzi Stan do gabinetu bossa, Boguś już myśli:"cholera, w tym roku już nie da rady, trzeba te 2 mln euro na transfery wyłożyć, tyle już było podejść, trzeba kasę wyłożyć", a tu Stan mówi że ma niezłego kozaka i to za darmo bo mu się kontrakt kończy.
|