Wyświetl pojedynczy post
biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45296
Stary 28.05.2011, 01:05
A tak na marginesie jeśli z tym Ilievem jest prawda, to Boguś musi być nieźle zadowolony. Wchodzi Stan do gabinetu bossa, Boguś już myśli:"cholera, w tym roku już nie da rady, trzeba te 2 mln euro na transfery wyłożyć, tyle już było podejść, trzeba kasę wyłożyć", a tu Stan mówi że ma niezłego kozaka i to za darmo bo mu się kontrakt kończy.
Odpowiedz cytując