|
Widziałem w lipcu tamtego roku mecz w kw.LM Partizan-HJK Helsinki i dobrze gościa zapamiętałem.Nie ma raczej mowy o zastępowaniu Genkowa.W Partizanie grał jakby podczepiony pod Cleo,który pełnił taką samą rolę jak u nas Genkow.Był najbardziej widocznym zawodnikiem na boisku.Dosłownie był wszędzie.Zadziorny,szybki i przebojowy.
|