Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45292
Stary 27.05.2011, 23:43
Na tym filmiku bardzo często gra po lewej stronie boiska, z lewej strony strzela też bramkę. Więc zdaje się, że w Niemczech grał na lewej stronie i dopiero w Partizanie go przemianowali na napadziora (z pozytywnym skutkiem).

Do tego grał regularnie w tym Cottbusie, strzelał bramki m.in Bayernowi! Ilu Polaków dzisiaj gra regularnie w Bundeslidze? Max 5. Każdy w reprezentacji.

Nic tam że ma 31 lat. Byłby solidnym wzmocnieniem, z dużym doświadczeniem i jako uniwersalny gracz wywierałby presję na całym naszym ofensywnym trio - Małym, Gienku i Kirmie!
Odpowiedz cytując