|
Na tym filmiku bardzo często gra po lewej stronie boiska, z lewej strony strzela też bramkę. Więc zdaje się, że w Niemczech grał na lewej stronie i dopiero w Partizanie go przemianowali na napadziora (z pozytywnym skutkiem).
Do tego grał regularnie w tym Cottbusie, strzelał bramki m.in Bayernowi! Ilu Polaków dzisiaj gra regularnie w Bundeslidze? Max 5. Każdy w reprezentacji.
Nic tam że ma 31 lat. Byłby solidnym wzmocnieniem, z dużym doświadczeniem i jako uniwersalny gracz wywierałby presję na całym naszym ofensywnym trio - Małym, Gienku i Kirmie!
|