|
Chadowa płyta do ogarnięcia.
Nie przesłuchałem jeszcze, choć brzmi ciekawie. Charyzma w głosie jest i ciągłe "brat", "towar" aż tak nie boli.
Swoją drogą - czekam na płytę w tym roku bez chłopaków z HiFi Bandy. Mają niezłe skillsy, ale na Boga, czy oni muszą być na każdym krążku?
Dziwi mnie, że nikt tu nie wspomniał o genialnym albumie Sokoła z Marysią Starostą. Dla mnie absolutny top roku. Produkcja, teksty to rap najwyższej próby. A wokal na Marysi nie jest na zasadzie "zrobiłem zwrotki, weź się dograj". Spora konkurencja dla Mesa, Zeusa i Pariasów.
Tak na marginesie. Jest zapowiedź nowej solówki Pezeta - "Radio Pezet". Produkcją zajmie się Sidney Polak, całość ma mieć klimat grime'owo - dubstepowy. Pezio poleciał do Londynu, by skołować kilka featów. Zapowiada się gruba produkcja.
|