Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
miras108
Member
Od: 02.2008
Offline
#
45287
27.05.2011, 23:20
Jeśli przyjdzie to raczej nie na pozycje środkowego napastnika, ale raczej bocznego, Za Kirma lub Małego
WISŁA!!!
miras108
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miras108
Znajdź inne posty napisane przez miras108