Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matys2
Member
Od: 08.2010
Offline
#
45285
27.05.2011, 23:19
szlaQ
napisał(a):
No on bardziej taki cofnięty napadzior
Wydaje mi się, że w Niemczech grał na lewej pomocy. Ale nie powiem na 100%.
matys2
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matys2
Znajdź inne posty napisane przez matys2