Karherop napisał(a):

http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...prs31969.shtml , coś mi się wydaje , tak jak pisałem wcześniej że występował on latami w pomocy .
W sumie czekam aż ktos nazwie Ivice Ilieva ogórkiem lub 'no name' . Co tam że jest liderem klasyfikacji strzelców serbskiej ekstraklasy na jedna kolejke do końca...
Poza tym patrząc jeszcze na statystyki . Żaden napastnik nie rozgrywa tylu spotkań w sezonie , jeśli nie strzela bramek np 27) . Albo jest świetnym asystentem , albo dopiero niedawno przemianowano go na napastnika .
|
heh wydawalo mi sie, ze jest to raczej napastnik. Chyba pelni funkcje "podwieszonego" napastnika.

W kazdym razie statystyki z wczesniejszych lat nie rzucaja na kolana ale z drugiej strony widac, ze chlop z nie jednego pieca chleb jadl. Na dodatek gral dwukrotnie w LM. Gracz doswiadczony, chyba tez wszechstronny

Moglby sie przydac tym bardziej, ze jest do wziecia za darmo.