Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szkielko17
Member
Od: 02.2007
Offline
#
5672
27.05.2011, 23:10
własnie patrze na neta i zgadza sie Penksa ;D wybaczcie..
chociaż :
Marek Pęksa
(ur.
4 sierpnia
1973
na
Słowacji
) –
słowacki
piłkarz
występujący swego czasu na pozycji pomocnika lub napastnika w polskim zespole
Wisła Kraków
.
no ale ma być Penksa
szkielko17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szkielko17
Znajdź inne posty napisane przez szkielko17