Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szkielko17
Member
Od: 02.2007
Offline
#
5111
27.05.2011, 23:08
to huj wtedy do Wisłaciego baru i później na fete!
szkielko17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szkielko17
Znajdź inne posty napisane przez szkielko17