Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45277
Stary 27.05.2011, 23:05
Moim zdaniem serbskie media maja dosc dobre informacje. Jako pierwsze pisaly o przyjsciu Jovanica do nas i Knezevica do Legii, wiec mozliwe, ze jest cos na rzeczy.
Ostatni sezon Iliev mial swietny - strzelal i asystowal regularnie przez caly rok, ale poprzednie jego wyczyny snajperskie nie powalaja na kolana. No coz, zobaczymy jak bedzie, ale nie da sie ukryc, ze jest zdecydowana roznica miedzy pilkarzami, ktorzy wg mediow sa blisko Wisly teraz, a tymi, ktorzy byli rok temu. Do dzis nie moge zapomniec usmiechnietej twarzy tego brazylijskiego kucharza z Chin.
Odpowiedz cytując