Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szkielko17
Member
Od: 02.2007
Offline
#
5670
27.05.2011, 23:03
ja tam uwielbiałem
Marek Pęksa
mój ulubienic ^^ ciekawe co się z nim teraz dzieje ..
szkielko17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szkielko17
Znajdź inne posty napisane przez szkielko17