Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22085
Stary 27.05.2011, 23:01
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Ehhh ...

A hipotetycznie - jak wyglada sytuacja jeśli przelałam kase na złą karte? bo to taka pripejdowa. Hmm?
Zgodnie z informacja na stronie WBK:
Cytat:
Do każdej karty dołączony jest numer rachunku technicznego karty umożliwiający wielokrotne zasilanie portmonetki. Wpłaty na ten numer można dokonać poprzez przelew, wpłatę w kasie banku czy wpłatę na poczcie. Dokonując wpłaty jako odbiorcę środków należy wskazać osobę posiadającą kartę – jej dane osobowe oraz adres zamieszkania. W tytule wpłaty lub przelewu można wpisać dowolny tekst, np. zasilenie karty prepaid.
Wiec jezeli sie nie zgadzaja dane wlasciciela karty z numerem konta pieniazki powinny sie znalezc na koncie (zreszta takie jest prawo). Kwestia czasu.
Odpowiedz cytując