Żmijka napisał(a):

Ehhh ...
A hipotetycznie - jak wyglada sytuacja jeśli przelałam kase na złą karte? bo to taka pripejdowa. Hmm?
|
Zgodnie z informacja na stronie WBK:
Cytat:
|
Do każdej karty dołączony jest numer rachunku technicznego karty umożliwiający wielokrotne zasilanie portmonetki. Wpłaty na ten numer można dokonać poprzez przelew, wpłatę w kasie banku czy wpłatę na poczcie. Dokonując wpłaty jako odbiorcę środków należy wskazać osobę posiadającą kartę – jej dane osobowe oraz adres zamieszkania. W tytule wpłaty lub przelewu można wpisać dowolny tekst, np. zasilenie karty prepaid.
|
Wiec jezeli sie nie zgadzaja dane wlasciciela karty z numerem konta pieniazki powinny sie znalezc na koncie (zreszta takie jest prawo). Kwestia czasu.
