Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
misieq
Member
Od: 11.2002
Skąd: Wroclaw
Offline
#
45276
27.05.2011, 23:01
Wygląda na to, że jest blisko Wisły. Tutaj kolejny artykuł
http://www.mondo.rs/s207456/Sport/Fu...i_u_Vislu.html
- tytuł mówi wszystko.
misieq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do misieq
Znajdź inne posty napisane przez misieq