Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4005
Stary 27.05.2011, 22:58
@ misiak_abg

Święta, święta, święta racja. Nie ubrałbym tego lepiej w słowa.

@ Markus

Każdy protest ma dwie płaszczyzny. Poza walką o rzeczy wymierne (wyższe wynagrodzenia itp.), toczy się także ta, której celem są jakieś imponderabilia. Akurat w tej kibicowskiej to one wydają się (co najmniej dla mnie) najważniejsze.
Nie mów, że na stadionach nie walczy się o wartości, bo jak koledzy CI pokazali (a i pokazała też historia) - walczy się.
Może milczący protest nie jest najwłaściwszy, ale zauważ, iż sezon ma się ku końcowi. Podejmowanie jakichś spektakularnych kroków mija się teraz z celem.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując