Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
szkielko17
Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5109
Stary 27.05.2011, 22:56
a ja miałem inny problem wyrobiłem sobie kartę kibica i poprosiłem kumpla który mieszka w krk żeby mi kupił bilet a tu zonk nie da się ;// nie mieszka w krk wiec trudno żeby przyjechał 100 km żeby nabyć bilet ..;/

i teraz zdobyłem bilet od kumpla który nie idzie na jego dane i przerobiłem sobie jego legitymacje(zdjęcie) szkolna z przed roku czyli jakby nie patrzeć to już nie ważna;/ i teraz nie wiem czy mnie wpuszcza jak im taka pokaże ..sciamnie tam że nic wiecej nie wziałem żeby nie zgubić itp.
jak myślicie przejdzie to?
Odpowiedz cytując