a ja miałem inny problem wyrobiłem sobie kartę kibica i poprosiłem kumpla który mieszka w krk żeby mi kupił bilet

a tu zonk nie da się ;// nie mieszka w krk wiec trudno żeby przyjechał 100 km żeby nabyć bilet ..;/
i teraz zdobyłem bilet od kumpla który nie idzie na jego dane

i przerobiłem sobie jego legitymacje(zdjęcie) szkolna z przed roku czyli jakby nie patrzeć to już nie ważna;/ i teraz nie wiem czy mnie wpuszcza jak im taka pokaże ..sciamnie tam że nic wiecej nie wziałem żeby nie zgubić itp.
jak myślicie przejdzie to?
