Wisla
podobno interesuje sie Ivica Ilievem - 31-letnim napastnikiem Parizana Belgrad. Do wziecia za darmo, konczy mu sie kontrakt.
http://www.mozzartsport.com/vesti/25...korak-od-visle
Ma za soba niezly sezon 39 spotkan, 15 bramek. Wczesniej gral w PAOK-u, Energie Cottbus, Maccabi Tel-Awiw z i przez trzy lata we wloskiej Messinie gdy ta grala w Serie A.