KacpiTSW napisał(a):

Przepraszam ale muszę się "wciąć" w rozmowę.
Obecną formę protestu uważasz za złą powiadasz?
To jaką formę protestu preferujesz?
|
huliganka internetowa i dobijanie postów do 2tys? juz niewiele zostało - 1 933 jest
biorąc sie za krytykę powinno się wyprowadzać własny pomysł naprawy sytuacji a nie tylko narzekać .