Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3999
Stary 27.05.2011, 22:16
KacpiTSW napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam ale muszę się "wciąć" w rozmowę.

Obecną formę protestu uważasz za złą powiadasz?
To jaką formę protestu preferujesz?

huliganka internetowa i dobijanie postów do 2tys? juz niewiele zostało - 1 933 jest

biorąc sie za krytykę powinno się wyprowadzać własny pomysł naprawy sytuacji a nie tylko narzekać .
Odpowiedz cytując