emj10 napisał(a):

Oj Zdanowska tam w Łodzi ostro naobiecywała. Skąd ona tylko na to wszystko weźmie pieniądze w tym bajzelu, który zrobił Kropiwnicki.
Ciekawe, że obiecała 140 mln dla ŁKS i 140 mln dla Widzewa, czyli nie ma szans na stadion powyżej 30k na Widzewie.
|
Jest szansa. Widzew ma mieć stadion prywatny, budowany w PPP. Spora część pieniędzy od miasta pójdzie na przebudowę dróg, linii tramwajowych, parkingów, kładek dla pieszych.
PhantomRanger napisał(a):

ostatnie tłumaczenia Widzewa niepłacącego zawodnikom, bo nie dostał raty za sprzedaż zawodnika. Czyli gdyby go nie sprzedali to i wypłat by nie było. Pora wreszcie zrobić z tym porządek, bo od czegoś są przyznawane te licencje.
|
Widzew bieżące pensje płaci regularnie. Zaległości wobec piłkarzy to pokłosie 2 sezonów (i 2 awansów) przybywania w 1 lidze, gdzie piłkarze grali na ekstraklasowych kontraktach. Premia za ostatni awans jest płacona w transzach...