Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bula_Ldz
Junior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13619
Stary 27.05.2011, 22:14
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Oj Zdanowska tam w Łodzi ostro naobiecywała. Skąd ona tylko na to wszystko weźmie pieniądze w tym bajzelu, który zrobił Kropiwnicki.

Ciekawe, że obiecała 140 mln dla ŁKS i 140 mln dla Widzewa, czyli nie ma szans na stadion powyżej 30k na Widzewie.
Jest szansa. Widzew ma mieć stadion prywatny, budowany w PPP. Spora część pieniędzy od miasta pójdzie na przebudowę dróg, linii tramwajowych, parkingów, kładek dla pieszych.


PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post

ostatnie tłumaczenia Widzewa niepłacącego zawodnikom, bo nie dostał raty za sprzedaż zawodnika. Czyli gdyby go nie sprzedali to i wypłat by nie było. Pora wreszcie zrobić z tym porządek, bo od czegoś są przyznawane te licencje.
Widzew bieżące pensje płaci regularnie. Zaległości wobec piłkarzy to pokłosie 2 sezonów (i 2 awansów) przybywania w 1 lidze, gdzie piłkarze grali na ekstraklasowych kontraktach. Premia za ostatni awans jest płacona w transzach...
Odpowiedz cytując