Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 27.05.2011, 21:59
Dzięki Żmijka że napisałaś bo ja sądziłem że koleś jest nowy (chociaż rejestracja temu zaprzeczała) a że nie wchodzę w ogóle do pokoju piłkarskiego to nie wiem co to za gagatek
I tak właśnie zaczyna wyglądać to forum Moderator który nie chodzi na mecze wypowiada się o tym co niby mu odgórnie zakazują paranoja to mało powiedziane.

Markus: Uważasz, że tylko ABG ma prawo prowadzić doping na stadionie, troszczyć o Wisłę i decydować o postępowaniu ogółu kibiców?

a teraz wytłumacz się z tego zdania bo ja za cholerę nie mogę nic wywnioskować. kim wg. Ciebie jest ABG? i w jaki sposób osoby spoza niej troszczą się o Wisłę.

PS. taka moja skromna rada wróć skąd przyszedłeś ja zapomnę o Tobie Ty zapomnij o tym pokoju i wszystko powoli wróci do normy


MARKUS ponieważ widzę że atakujesz wszystkich (tym razem padło na Żmijkę) to powiedz co mamy zrobić? o nasz przywódco! (pytanie jak najbardziej serio)
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując