Kodipar1906 napisał(a):

Mamy najmocniejsza chuligankę internetową w Polsce
|
Myślę że ten cytat najlepiej obrazuje dyskusje
Dajcie sobie na wstrzymanie, spinacie się jak Lech Poznań na europuchary.
Ale Markus robiący za eksperta w sprawach kibicowskich

Zajmij się chłopie krytykowaniem naszych piłkarzy, to Ci idzie najlepiej. A kibiców zostaw w spokoju..