Arek10 napisał(a):

|
nie wiem w jakiej teraz jest formie ale jak kiedyś widziałem mecz Bełchatowa to zagrał bardzo dobrze.
|
Oceniasz zawodnika przez pryzmat jednego spotkania?

Ja widziałem prawie wszystkie spotkania Bełchatowa, w tym sezonie. Da Silva oprócz tego, że potrafi nieźle dryblować nie potrafi praktycznie nic. Nie trafia do bramki w najbanalniejszej sytuacji, z dośrodkowaniem też nie najlepiej...