Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9494
Stary 27.05.2011, 21:44
Arek10 napisał(a):Wyświetl post
nie wiem w jakiej teraz jest formie ale jak kiedyś widziałem mecz Bełchatowa to zagrał bardzo dobrze.
Oceniasz zawodnika przez pryzmat jednego spotkania?
Ja widziałem prawie wszystkie spotkania Bełchatowa, w tym sezonie. Da Silva oprócz tego, że potrafi nieźle dryblować nie potrafi praktycznie nic. Nie trafia do bramki w najbanalniejszej sytuacji, z dośrodkowaniem też nie najlepiej...
Odpowiedz cytując