Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krzys500
Junior Member
Od: 12.2010
Offline
#
45264
27.05.2011, 21:33
Baszczu myślę że by się sprawdził , ale reszta niestety ale nie.
Mamy bardzo dobrego dyrektora sportowego i powinniśmy mu zaufać bo na pewno wie co robi !
Tak przy okazji :
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25227
krzys500
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzys500
Znajdź inne posty napisane przez krzys500