Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: NH
Offline
#
3981
27.05.2011, 21:10
Markus ... nie odpowiedzialas na moje pytanie
Nie widziales go czy po prostu niei chcesz odpowiedz .... albo co gorsza nie wiesz CO odpowiedziec ....?
Ostatnio edytowane przez Markus : 27.05.2011 o godz. 21:15.
Saimoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saimoz
Odwiedź stronę domową użytkownika Saimoz!
Znajdź inne posty napisane przez Saimoz