|
Senior Member
Offline
|
|
O tym czy trybuna północna zostanie rzeczywiście otwarta na niedzielny mecz, przekonamy się w sobotę. Od rana mają na trybunie trwać specjalne odbiory. Jeśli wszystko będzie w porządku, Wisła natychmiast wyda w tej sprawie komunikat i błyskawicznie rozpocznie sprzedaż biletów na trybunę północną.
Wiecej tutaj http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3
|
|