Wyświetl pojedynczy post
zloty1906
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18639
Stary 27.05.2011, 20:52
O tym czy trybuna północna zostanie rzeczywiście otwarta na niedzielny mecz, przekonamy się w sobotę. Od rana mają na trybunie trwać specjalne odbiory. Jeśli wszystko będzie w porządku, Wisła natychmiast wyda w tej sprawie komunikat i błyskawicznie rozpocznie sprzedaż biletów na trybunę północną.

Wiecej tutaj http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...64fb3f1f,1,3,3
Odpowiedz cytując