Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22082
Stary 27.05.2011, 20:52
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Ehhh ...

A hipotetycznie - jak wyglada sytuacja jeśli przelałam kase na złą karte? bo to taka pripejdowa. Hmm?
nie rozumiem ? Doładowałaś komórkę za 700 z, ale nie swój numer ?!



===

ponawiam, czy ktoś mógłby mi pomóc w jednym zadaniu z
ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI I PROCESAMI INFORMACYJNYMI W ZARZĄDZANIU ?
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując