Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18638
Stary 27.05.2011, 20:52
jutro mają trwać odbiory na trybunie północnej i jeśli się wszystko powiedzie - zostanie dopuszczona na niedzielę.
przypominam, że straż pożarna trybunę zaakceptowała.
Odpowiedz cytując