Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18637
Stary 27.05.2011, 20:50
Zdaje się, że w poniedziałkowej Gazecie Krakowskiej Basałaj wypowie się w sprawie stadionu. I nie będą to już tak dyplomatyczne słowa, jak do tej pory.
Odpowiedz cytując