brzydki.brzydal napisał(a):

|
wszystkie banki w których jest jakaś kasa i przyjmują gotówke są w soboty zamknięte, bo Kasa Rozliczeń Miedzybankowych nie pracuje.
|
Ehhh ...
A hipotetycznie - jak wyglada sytuacja jeśli przelałam kase na złą karte? bo to taka pripejdowa. Hmm?