Wyświetl pojedynczy post
yogul
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3970
Stary 27.05.2011, 19:41
jak było pisane juz 13414 razy na stadionie nie ma demokracji.


i całe szczęście bo zaraz jeden z drugim poprawny inaczej by zrobił taki burdel jak na przykład czasami jest na forum.

Markus od tego są osoby decyzyjne, jeżeli nie zgadzasz się to podejdź pod młyn idz na spotkanie SKWK i przekonuj ludzi swoimi argumentami bo postami nic nie zrobisz bo i tak większość coś znaczących osób w Wiśle olewa to forum.
Odpowiedz cytując